olekkys

olekkys kys kys

🔵🔴Barcelona wygrywa LaLige w sezonie 2022/2023

14.05.2023r. odbył się mecz pomiędzy FC Barceloną a RCD Espanyolem. Culers żeby wygrać ligę potrzebowali zwycięstwa. Wynik meczu otworzył Robert Lewandowski. Po 9 minutach trafił Balde. Pod koniec pierwszej połowy spotkania trafił Lewandowski dla którego była to 21 bramka w sezonie LaLiga. Gospodarze pod koniec meczu trafili dwie bramki. Barcelona wygrała 4-2.Obraz znaleziony dla: lewandowski

🔴⚪️Portugalski talent odnowi kontrakt z AC Milanem!

Jak podaje Fabrizio Romano Rafael Leao odnowi kontrakt z Rossoneri. Media mówią, że umowa ma trwać do czerwca 2028.Leao w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką formę. W najbliższy wtorek 16 maja AC Milan rozegra mecz półfinałowy z Interem Mediolan. Milan ma do odrobienia 2 bramki straty. Rafael Leao contract renewal at AC Milan becoming increasingly distant:  Where does his future lie? - Total Italian Football

🟡⚫️Młoda gwiazda bundesligi może trafić do Realu Madryt!

Jak podaje Fabrizio Romano 20 letni Jude Bellingham może trafić do Królewskich. Włoski dziennikarz podaje że transfer może kosztować 100 milionów euro. Myślę, że byłby to bardzo dobre wzmocnienie, ponieważ pomoc Realu od lat bazuje na 38 letnim Luka Modriću oraz 32 letnim Tonim Kroosie.Jeśli chodzi o transfer najbliższe dni będą kluczowe.Ternyata Gaji Jude Bellingham di Dortmund Kecil, Tak Sampai 1M Rupiah ...

🔴David de Gea odnowi kontrakt z Manchasterem United!

Jak podaje włoski dziennikarz-Fabrizio Romano podstawowy bramkarz czerwonów diabłów ma odnowić kontrakt. Wynagrodzenie Hiszpana ma się obniżyć. Gdbyby De Gea postanowił odejść Manchaster miałby duży problem z bramkarzem, ponieważ drugi bramkarz Manchasteru- Dean Henderson jest na wypozyczeniu w Nottiinhgam Forest.Koszmarny De Gea z "1", a co z Fabiańskim? Tak ocenili Polaka - Sport WP  SportoweFakty